Перейти до контенту

Історія

Кінологічна Спілка України – єдина громадська українська організація, що має право на легалізацію родоводів з використанням символіки Міжнародної Кінологічної Федерації (FCI). 

Основним представником Кінологічної Спілки України (далі – КСУ) на території Полтавської області є Полтавський обласний центр.

     Полтавський обласний Центр собаківництва КСУ утворений в 1992 році на базі Полтавського обласного клубу службового собаківництва ДОСААФ зусиллями ентузіастів-кінологів Мухіної Галини Василівни (нині- Голова Правління Полтавського обласного Центру), Пашко Юлії Валеріївни (до 2005 гоку працювала на посаді відповідальної за племінну роботу Центру, нині продовжує громадську діяльність в якості експерта міжнародної категорії і веде курси з підготовки експертів при Полтавському обласному Центрі собаківництва), Білової Н.А., Різник М.Г., Левіна Г.М. і багатьох інших.

      Сьогодні ми – потужна організація, що об'єднує в своїх рядах сотні собаководів. При Центрі працюють курси з навчання собаководів-початківців, курси з підготовки експертів, школа юного хендлера. Наші випускники успішно беруть участь в заходах, які проводяться організацями КСУ та інших країн- членів Міжнародної Кінологічної Федерації.

    В різних кінцях міста постійно працюють дресирувальні майданчики, на яких кваліфіковані інструктори навчають членів Центру правильному поводженню з собаками. Власникам пропонується навчання собак з программ національного дресирування “Собака в місті“ і міжнародного – IPO, котра складається з трьох розділів: слідова, захист і слухняність. По закінченню курсів собаки здають іспити і отримують відповідні документи.

    Щорічно Полтавський обласний Центр собаківництва проводить виставки собак. Спочатку це були виставки обласного рівня, з 1995-го року- виставки з присудженням титулу САС (кандидат у Національні чемпіони). В 2010 році вперше була проведена виставка рангу САСІВ (кандидат у Міжнародні чемпіони). З тих пір щорічно Полтавському обласному Центру довіряється проведення 2-х Міжнародних виставок з присудженням титулу САСІВ, котрі традиційно носять назви "Ворскла" і "Полтава". Ці виставки користуються великою популярністю і збирають більш ніж по 500 експонентів кожна. Наші виставки судили такі всесвітньо відомі експерти: Francesco Cochetti (Італія), Antonio Di Lorenzo (Італія), Guido Vandoni (Італія), Claudio De Giuliani (Італія), Fernando Madeira Rodrigues (Португалія), Pedro Sanches Delerue (Португалія), Jean-Jaques Dupas (Франція), Monika Blaha (Австрія), Javier Sanchez Fernandez (Іспанія). 

     В нашому Центрі можна придбати чистопородне цуценя любої породи, що Вас зацікавила, яке буде володіти кращими породними якостями, на будь-який смак і гаманець. Ми допоможемо його правильно виростити і віддресирувати, в разі необхідності надамо грамотну консультацію, підкажемо як краще підготувати собаку до виставки і організуємо поїздку на неї.

     Наша адреса:
36020, м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 34 (кол.Паризьскої Коммуни)
тел. (0532) 60-95-53

тел. (0532) 60-65-69
e-mail: dog@ksu.poltava.ua

Графік роботи: 
вівторок, середа, п'ятниця з 10.00 до 16.00, субота з 12.00 до 15.00

МИ ЗАВЖДИ РАДІ ЗУСТРІЧАМ ІЗ ДРУЗЯМИ І ОДНОДУМЦЯМИ
ТА ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ПРОФЕСІОНАЛІВ І ПРОСТО ШАНУВАЛЬНИКІВ ЧИСТОПОРОДНИХ СОБАК ДО СПІВРОБІТНИЦТВА!